Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

O nas

Taxi Bielsko Biała jest z Państwem od 2000 roku i niezmiennie utrzymuje wysoki poziom usług, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Przez lata wypracowaliśmy mocną i stabilną pozycję na rynku usług transportowych, dzięki owocnej współpracy z naszymi stałymi Klientami, którzy polecają przejazdy Taxi Bielsko swoim znajomymi i rodzinie.

Zależy nam na pozyskiwaniu nowych Klientów, dlatego nie spoczywamy na laurach, tylko wciąż poszerzamy i unowocześniamy naszą ofertę, tak aby każdy Klient mógł odnaleźć w niej optymalny dla siebie transport. Wybierasz się w daleką podróż drogą powietrzną i martwisz się o dojazd na lotnisko Balice lub Pyrzowice? Nie jesteś sam, wielu Klientów z okolic Bielska Białej ma ten sam problem. Taxi Bielsko organizuje przejazdy na te lotniska. Po dokonaniu rezerwacji mają Państwo zagwarantowany przejazd w komfortowo wyposażonym samochodzie.

Pewnie nie raz słyszałeś hasło: „Najważniejszy jest Klient”. Jak to się ma do realizowanych przez nas usług? Taxi Bielsko Biała stawia w tym względzie bardzo wysoko poprzeczkę i tylko najlepsi kierowcy potrafią zbliżyć się do stawianych przez nas wymagań. Nie wystarczą wysokie kompetencje zawodowe i wieloletnie doświadczenie, taksówkarz, który reprezentuje naszą firmę, musi być również osobą o dużej odporności psychicznej i przyjaznym usposobieniu. Dzięki tym warunkom możesz być pewien, że nasza taksówka jest miejscem bezpiecznym, wygodnym i odpowiednio przygotowanym do wyjazdów w bliższe i dalsze trasy.

Wybierając nasze taksówki, jesteś zawsze punktualnie pod wskazanym adresem.

Najlepszą nagrodą za naszą pracę, jest Państwa zaufanie i pozytywne rekomendacje, za które serdecznie dziękujemy i dołożymy wszelkich starań, aby pojawili się kolejni zadowoleni Klienci. 

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin