Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Taxi Bielsko Biała liderem jakości

Radio Taxi Bielsko Biała jest znanym i cenionym w mieście przewoźnikiem, dla którego priorytetem jest profesjonalna obsługa Klientów. Stawiamy na szybką i sprawną komunikację z Państwem, dlatego większość zleceń przyjmowana jest drogą telefoniczną i poprzez radio lub SMS przekazywana kierowcom. W dużej mierze usprawnia to funkcjonowanie naszych taksówek, które zawsze punktualnie docierają pod wskazany adres. To my czekamy na pasażerów, a nie odwrotnie. O jakości naszych usług świadczy kadra licencjonowanych kierowców, z którymi mamy przyjemność współpracować. Są to sprawdzeni ludzie, którzy mogą pochwalić się umiejętnościami jazdy w każdych warunkach, a także dużą odpornością psychiczną, bardzo przydatną w sytuacjach stresowych, których nie brakuje na drodze.

Zawsze z uśmiechem i dużym taktem potrafią rozwiązywać każdy problem i w razie potrzeby można liczyć na ich pomoc i wsparcie. Naszym hasłem jest niezawodność i bezpieczeństwo, ponieważ to właśnie one są gwarantem wysokiej jakości usług. Ponadto wysoko cenimy lojalność i przewidywalność kierowców Radio Taxi Bielsko Biała, dzięki czemu mogą Państwo bez najmniejszego ryzyka powierzyć nam swoje bezpieczeństwo podczas podróży. Z równą dbałością podchodzimy do naszej floty samochodowej, która jest regularnie sprawdzana pod względem technicznym i estetycznym.

Taksówki, którymi wozimy naszych Klientów są zawsze czyste, zadbane i wyposażone w nowoczesną klimatyzację, co sprawia, że można w pełni  się zrelaksować podczas przejazdu i w naszych wygodnych fotelach zapomnieć o trudach dnia.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy także wygodne formy płatności za przejazdy w naszej Radio Taxi Bielsko Biała. Nie musisz wozić ze sobą gotówki, honorujemy wszystkie karty kredytowe bądź płatność na podstawie przelewu. U nas w taksówce to Klient wybiera z jakiej formy płatności chce skorzystać, a my elastycznie dostosowujemy się do jego potrzeb.

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin