Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Transfer Pyrzowice - Bielsko Biała

Jeśli poszukujesz dobrego i sprawdzonego przewoźnika w Bielsku, który posiada doświadczenie na trasie Bielsko Biała – lotnisko Katowice Pyrzowice lub w innych dalszych kursach, nasza oferta może Cię zainteresować. Biorąc pod uwagę częste zapytania Klientów w sprawie szybkich i tanich transferów na najbliższe lotnisko, uruchomiliśmy specjalną linię taksówek, które zawiozą Państwa prosto pod terminal lotniczy Katowice Pyrzowice. Transporty na to lotnisko cieszą się sporym zainteresowaniem, zarówno wśród Klientów biznesowych, jak również coraz częściej rezerwują nasze taksówki osoby prywatne.

Nasza oferta uwzględnia okazjonalne przejazdy i stałe zlecenia, na które dajemy specjalne rabaty. Znamy specyfikę lotniska w Pyrzowicach, dzięki czemu żadne, nieprzewidziane okoliczności, związane z rezerwacją miejsca postojowego, nas nie zaskoczą. Bielsko Biała Taxi jest rozpoznawalną marką, rekomendowaną przez naszych Pasażerów.

Stali Klienci, których obsługujemy, polecają  naszą taksówkę innym podróżnym jako miejsce zaufane, komfortowe i bezpieczne. Nasi taksówkarze uchodzą za niezwykle sympatycznych i wprawnych kierowców, z którymi podróż jest zawsze przewidywalna, a cel osiągnięty z rezerwą czasową. Duży wpływ na pozytywne opinie u naszych stałych podróżnych ma wysokiej klasy flota samochodowa- zawsze perfekcyjnie przygotowana do kursów. Nie możemy pozwolić sobie nawet na najmniejsze zaniedbania w tym zakresie, dlatego w trasie łatwo rozpoznać auta z naszej korporacji – lśnią czystością.

Przestrzegamy bowiem zasady: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Zdajemy sobie sprawę, że środek transportu, jaki wybierają Klienci rzutuje także na odbiór Ich osoby. Dlatego wysiadając na lotnisku z naszej taksówki bądź wsiadając do niej w drodze powrotnej, na pewno zrobisz dobre wrażenie na otoczeniu i osobach, które będą Ci towarzyszyć.

Chcesz mieć pewność, że Twój przejazd na lotnisko będzie nie tylko bezproblemowy, w miłej atmosferze, ale również dostarczy Ci pozytywnych wrażeń na dalszą część dnia?

Zapraszamy do naszego Taxi Bielsko!

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin