Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

FAQ

Od kiedy istnieje Taxi Bielsko Biała?

Istniejemy od 2000 roku. Przez wszystkie lata istnienia rozbudowujemy naszą flotę i zakres usług. Jako pierwsi w Bielsku Białej wprowadziliśmy możliwość płatności kartą.

Czy Taxi Bielsko jest całodobowe?

Tak, oczywiście. Działamy 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze dostępni i gotowi aby zawieźć Państwa tam gdzie sobie tego zażyczycie.

Czy istnieje możliwość przejazdów bezgotówkowych?

Rozliczenia bezgotówkowe stosujemy w przypadku firm, które korzystają z naszych usług. Jest to dogodna forma płatności, pozwalająca płacić jeden zbiorczy rachunek w miesiącu.

Czy Taxi Bielsko obsługuje firmy?

Specjalizujemy się w obsłudze firm. Wozimy prezesów i pracowników wielu bielskich firm. Każdy kto z nami współpracował wie, że można na nas polegać i nigdy nie zostawiamy Klienta na przysłowiowym „lodzie”. Zamawiając taxi na telefon nigdy nie wiadomo kto przyjedzie i jak usługa zostanie wykonana. W przypadku stałej współpracy firma otrzymuje dedykowanego  kierowcę i zawsze ma pewność, że usługa będzie wykonana na niezmienionym poziomie.

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Oczywiście. Każdy kto tylko sobie tego zażyczy otrzymuje fakturę VAT. Jeśli faktura nie jest potrzebna wystawiany jest paragon fiskalny.

Czy istnieje możliwość negocjowania cen?

W przypadku dalszych kursów jak również w przypadku transferów na lotniska i z lotnisk oczywiście istnieje możliwość negocjowania stawki za przejazd. Stosujemy wtedy tzw. kurs za ustaloną stawkę. Taki przejazd daje Państwu pewność, że nawet na wypadek korków i innych zdarzeń na drodze nie zapłacicie więcej niż było ustalone.

Czy samochody są klimatyzowane?

Wszystkie nasze samochody są klimatyzowane i wyposażone w systemy wspomagające bezpieczeństwo i komfort podróży.                                                   

Które lotniska obsługuje Taxi Bielsko Biała?

Obsługujemy wszystkie lotniska w kraju i lotniska zagraniczne. Gdzie Klient sobie zażyczy  tam po Niego przyjedziemy. Oczywiście najczęstsze kursy wykonywane są na lotniska Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Wrocław i Warszawa Okęcie.

Ile bagażu może zabrać taksówka?

Wszystkie nasze samochody dysponują sporymi bagażnikami i są w stanie pomieścić min. 2-3 duże walizki jednak w przypadku gdy ilość walizek jest większa zawsze można zamówić taksówkę kombi, która z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

Czy kierowca mówi po angielsku?

Wszyscy nasi kierowcy posługują się językiem angielskim na poziomie minimum komunikatywnym co sprawia, że obcokrajowiec nigdy nie będzie się męczył ustalając z kierowcą Taxi Bielsko Biała cel podróży i warunki finansowe.

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin