Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Transfer Balice - Bielsko Biała

W związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym, nasze Radio Taxi Bielsko przygotowało dla mieszkańców Bielska i okolic, udających się w dalszą podróż, specjalną ofertę wakacyjną. Jedziemy z Państwem pod hasłem: „Bezpieczna, przyjazna i tania taksówka”. Chcesz mieć pewność, że dotrzesz na czas na lotnisko i po drodze nie spotka Cię żadna, niemiła niespodzianka?

Planujesz podróż w dalsze zakątki świata i zaprzątasz sobie głowę, jak znaleźć dobrą komunikację do portu lotniczego Kraków Balice lub Katowice Pyrzowice? Pewnie przeglądając oferty biur podróży, część dobrych wycieczek pominąłeś ze względu na spodziewane trudności z dojazdem. Wizja przesiadek, dźwigania ciężkich bagaży przyprawia Cię o zawrót głowy?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Bielsko Taxi uwzględnia każde, nawet najbardziej niestandardowe zlecenia, tylko daj nam znać wcześniej, abyśmy mogli zarezerwować odpowiedni zapas czasu na podróż. O całą resztę już my się zatroszczymy. Transport naszą Radio Taxi Bielsko przebiega zawsze w sympatycznej i spokojnej atmosferze, o co dbają zatrudnieni przez nas doświadczeni kierowcy. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, są doskonałymi kompanami „na dobre i na złe”. Nasze Taxi Bielsko duży nacisk kładzie na profesjonalizm, dlatego nasi kierowcy są szczególnie wyczuleni na zachowanie dyskrecji, tolerancję i przeciwdziałanie niezręcznym zachowaniom. Gdy wracasz z lotniska w nocy i obawiasz się powrotu do domu, zawsze możesz liczyć na odprowadzenie pod drzwi czy w inne miejsce, gdzie będziesz się czuć bezpiecznie.

W razie niedyspozycji, w wyniku zdarzeń losowych, także można liczyć na prawidłową reakcję naszych przewoźników, którzy posiadają przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Zaufana taksówka, w której każdy Klient jest traktowany z szacunkiem, jest naszym priorytetem.

Słyszałeś o podróży za jeden uśmiech? Dla naszych kierowców najlepszą zapłatą za pracę, jest właśnie zadowolony Klient, który poleca nasze Radio Taxi Bielsko Biała swoim znajomym i rodzinie.  

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin