Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Bezpieczne Taxi Bielsko

Taxi Bielsko duży nacisk kładzie na wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo w czasie podróży. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest zdobyć zaufanie Klienta, dlatego nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych najbardziej wymagających pasażerów, dla których liczy się terminowość, bezpieczeństwo i wysoki standard jazdy.

Nasi kierowcy to osoby o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych, wieloletnim stażu jazdy i przyjaznym usposobieniu. Współpracujemy wyłącznie z pewnymi i zaufanymi osobami, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy na kwestię bezpieczeństwa i wygodę pasażerów. Taxi Bielsko bardzo skrupulatnie przestrzega zasad fair play na linii kierowca-pasażer, dlatego nasza bielska taksówka jest miejscem, gdzie będziesz potraktowany z szacunkiem i nie spotka Cię żadna niemiła niespodzianka. Nie tolerujemy żadnych przejawów agresji, oszustwa czy nietolerancji.

Dbamy o dobrą opinię w środowisku, dlatego jesteśmy zaufanym przewoźnikiem i dajemy pełną gwarancję dyskrecji naszym Klientom. Podczas podróży mogą Państwo się zrelaksować, prowadzić rozmowę telefoniczną bądź mogą Państwo uciąć sobie drzemkę.

Dysponujemy również nowoczesną flotą samochodów, zawsze dobrze przygotowanych do jazdy, zadbanych i wyposażonych w profesjonalne systemy bezpieczeństwa (ABS, poduszki powietrzne), tak aby mogli Państwo w spokojnej i bezstresowej atmosferze dotrzeć w wyznaczone miejsce. Posiadamy również jasno określone warunki dotyczące realizacji przejazdu- cena kursu jest ustalona na początku i mogą Państwo wybrać dogodną dla siebie formę płatności. Realizujemy kursy bezgotówkowe.

Elastycznie dopasujemy się do Państwa potrzeb, zapewnimy miłą i bezpieczną podróż.

Zarezerwuj dowolny kurs, a my zadbamy o to, abyś czuł się pewnie i bez najmniejszego ryzyka dotarł na miejsce.

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin