Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Transfery na lotniska

Taxi Bielsko Biała wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów, dotyczącym sprawnego transferu na dwa największe pobliskie lotniska Katowice Pyrzowice i Kraków Balice, z których, w tym rejonie Polski, organizowanych jest najwięcej tanich przelotów w różne części świata. W związku z licznymi podróżami służbowymi i prywatnymi, nasi Klienci są zainteresowani takimi kursami i dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, uwzględniającą chęć nawiązania z nami stałej współpracy.

Jeśli odbywasz regularne podróże samolotem i za każdym razem musisz martwić się czy bezpiecznie i punktualnie dojedziesz do Balic czy Pyrzowic, nie chcesz być skazanym na „łapanie” dostępnej w danym czasie taksówki, niekoniecznie korzystnej cenowo, mamy dla Ciebie optymalne logistycznie i kosztowo rozwiązanie. Zamów kurs na krakowskie lotnisko Balice bądź do Pyrzowic, a to my będziemy pamiętać o godzinie Twoich lotów i, uwzględniając sytuację na drodze, będziemy w stanie zapewnić Ci punktualne i sprawne przybycie do terminalu pasażerskiego.

Jest możliwość również  zamówienia transferu z lotniska. Jeśli wcześnie poinformujesz nas o swoich planach, będziemy na Ciebie czekać, dzięki czemu sprawnie i bez stresu dowieziemy Cię do domu. Jeśli spodziewasz się gości z zagranicy i obawiasz się, czy dotrą bezpiecznie na miejsce oraz jaką będą mieli obsługę w czasie przejazdu,  my dajemy gwarancję najwyższego komfortu jazdy. Licencjonowani kierowcy naszej Taxi Bielsko, to ludzie o nieposzlakowanej opinii, kulturalni, znający komunikatywnie język angielski.

Na pewno nie będziesz musiał się wstydzić za jakość obsługi w naszej korporacji, ponieważ na bieżąco monitorujemy naszych przewoźników i od lat utrzymujemy wysoki poziom naszych usług. Flota samochodowa także jest dostosowana do dalszych podróży na lotniska. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy są wysokiej klasy, zadbane i sprawdzone przed każdą jazdą pod kątem sprawności technicznej. Aby zapewnić Klientom komfort i bezpieczeństwo jazdy, nasze samochody wyposażone są w system ABS, poduszki powietrzne, foteliki dla dzieci i klimatyzację. Podróż naszą taksówką, będzie dla Państwa przedsmakiem dalszych podniebnych wojaży.

Zarezerwuj kurs na Balice lub Pyrzowice!

POWRÓT

Formularz kontaktowy

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin